HomeMotoGPMoto2Van den Goorbergh 18e, Veijer 24e tijdens FP2 in Austin

Van den Goorbergh 18e, Veijer 24e tijdens FP2 in Austin

Zonta van den Goorbergh en Collin Veijer hebben zaterdagochtend in Austin tijdens de tweede vrije training respectievelijk de achttiende en vierentwintigste rondetijd op de klok weten te zetten. Jake Dixon was op de opdrogende baan opnieuw het snelst.  

Net als de Moto3 coureurs eerder op de ochtend kregen ook de Moto2 coureurs zaterdagochtend in Austin tijdens hun tweede vrije training te maken met een nog deels nat en een steeds meer opdrogend Circuit of the Americas.




Het werd een incidentrijke tweede vrije training waarin Jake Dixon uiteindelijk aan het langste eind trok en bij het vallen van de finishvlag met een snelste ronde van 2’08.216 de tijdlijst aanvoerde. Teamgenoot Filip Salac noteerde de tweede rondetijd gevolgd door Aron Canet, Manuel Gonzalez en Tony Arbolino.

Zonta van den Goorbergh wist in de slotfase van de sessie zijn snelste rondetijd op de klok te zetten. De RW-Idrofoglia Racing GP coureur had daarbij wel de pech dat hij als eerste werd afgevlagd, een nadeel aangezien de baan snel opdroogde en er ronde na ronde sneller gereden werd. Collin Veijer kende ook een acceptabele tweede vrije training, de Red Bull KTM Ajo coureur noteerde hierin de vierentwintigste rondetijd.

Uitslag:

  1. Jake Dixon – Boscoscuro | 2’08.216
  2. Filip Salac – Boscoscuro |+0,329
  3. Aron Canet – Kalex |+0,372
  4. Manuel Gonzalez – Kalex |+0,480
  5. Tony Arbolino – Boscoscuro | +0,546

8. Barry Baltus – Kalex |+1,078
18. Zonta van den Goorbergh – Kalex | +1,947
24. Collin Veijer – Kalex | +2,441

Klik hier voor de volledige uitslag

Volgende sessie: Q1
Tijd: 13:45 uur lokale tijd, 19:45 uur Nederlandse tijd



collin-veijer



Tijdschema en volledige uitslagen Red Bull Grand Prix of the Americas



03 – MotoGP Austin 2025
15:00 - 15:35
Moto3
Eerste vrije training
15:50 - 16:30
Moto2
Eerste vrije training
16:45 - 17:30
MotoGP
Eerste vrije training
19:15 - 19:50
Moto3
Training
20:05 - 20:45
Moto2
Training
21:00 - 22:00
MotoGP
Training




Handige links Red Bull Grand Prix of the Americas:

Waar te volgen op TV
NIEUW | MotoGP- en WorldSBK ticketshop
Fotoverslag



Volg het laatste Racesport.nl nieuws ook via social media:

 



   Vrijwillige bijdrage Racesport.nl  

Bent u een trouwe bezoeker van deze website, bent u tevreden met het door ons gebrachte gratis te lezen motorsportnieuws en wilt u het werk van het Racesport.nl redactieteam mede ondersteunen?

Dat kan d.m.v. een vrijwillige bijdrage via de betaallink vrijwillige bijdrage Racesport.nl  of door een bijdrage over te maken naar het volgende bankrekening nummer: NL31 BUNQ 2035 9539 44 t.n.v. ES Event & Sports Promoter, onder vermelding van ‘vrijwillige bijdrage Racesport.nl’



 

Gerelateerde berichten
Gerelateerd

Winkelwagen0
Er zijn nog geen producten aanwezig