HomeMotoGPMotoGPStars and Stripes-kleuren voor Pertamina Enduro VR46 Racing Team in Austin

Stars and Stripes-kleuren voor Pertamina Enduro VR46 Racing Team in Austin

Franco Morbidelli en Fabio Di Giannantonio hebben donderdag aan de vooravond van de Red Bull Grand Prix of the Americas hun speciale Stars and Stripes-kleurstelling onthuld waarmee ze zondag zullen racen op Circuit of the Americas

De Red Bull Grand Prix of the Americas wordt een uniek evenement voor het Pertamina Enduro VR46 Racing Team, want ze onthulden donderdag in Austin een speciale kleurstelling waarmee Fabio Di Giannantonio en Franco Morbidelli aan de start zullen verschijnen.




De Stars and Stripes-kleuren van de Desmosedici GP-motoren en de Dainese pakken – ontworpen door Aldo Drudi en Drudi Performance – zijn een eerbetoon aan de Verenigde Staten, met de kleuren van de vlag en een speciale knipoog naar de National Football League (NFL), één van de belangrijkste sporten van het land. De Verenigde Staten nemen een speciale plaats in voor zowel de MotoGP als het Pertamina Enduro VR46 Racing Team en het doel is om de Amerikaanse fans te verrassen.

Meer foto’s van de nieuwe Pertamina Enduro VR46 Racing Team kleurstelling zijn te vinden in het fotoalbum van de Red Bull Grand Prix of the Americas.



collin-veijer



Tijdschema en volledige uitslagen Red Bull Grand Prix of the Americas



03 – MotoGP Austin 2025
15:00 - 15:35
Moto3
Eerste vrije training
15:50 - 16:30
Moto2
Eerste vrije training
16:45 - 17:30
MotoGP
Eerste vrije training
19:15 - 19:50
Moto3
Training
20:05 - 20:45
Moto2
Training
21:00 - 22:00
MotoGP
Training




Handige links Red Bull Grand Prix of the Americas:

Waar te volgen op TV
NIEUW | MotoGP- en WorldSBK ticketshop
Fotoverslag



Volg het laatste Racesport.nl nieuws ook via social media:

 



   Vrijwillige bijdrage Racesport.nl  

Bent u een trouwe bezoeker van deze website, bent u tevreden met het door ons gebrachte gratis te lezen motorsportnieuws en wilt u het werk van het Racesport.nl redactieteam mede ondersteunen?

Dat kan d.m.v. een vrijwillige bijdrage via de betaallink vrijwillige bijdrage Racesport.nl  of door een bijdrage over te maken naar het volgende bankrekening nummer: NL31 BUNQ 2035 9539 44 t.n.v. ES Event & Sports Promoter, onder vermelding van ‘vrijwillige bijdrage Racesport.nl’



 

Gerelateerde berichten
Gerelateerd

Winkelwagen0
Er zijn nog geen producten aanwezig