HomeAlgemeenHenk Salomons verlaat Suzuki en de motorfietsbranche

Henk Salomons verlaat Suzuki en de motorfietsbranche

Per eind mei zal Henk Salomons B.V. NIMAG gaan verlaten omdat hij een functie heeft aanvaard bij één van de automerken binnen de Kroymans Groep. Hiermee verlaat hij niet alleen de Nimag maar ook de motorfiets- en marinemarkt.

Foto: Henk Salomons samen met Jurgen van den Goorbergh

Salomons heeft de afgelopen 3 jaar, als General Manager Motorcycle & Marine, een cruciale bijdrage geleverd aan de successen van Suzuki op de Nederlandse motorfiets- en marinemarkt. Suzuki is de huidige marktleider in Nederland op het gebied van motorfietsen. Ook was de flamboyante manager heel nadrukkelijk betrokken bij de wegrace activiteiten, welke hij een zeer wam hart toedraagt. Hij wist het als grote initiator o.a. voor elkaar te krijgen Jurgen van den Goorbergh op een Rizla Suzuki fabrieksmachine met een wildcard deel te laten nemen aan het WK Superbike evenement op het circuit van Assen.

Wie Henk Salomons op zal gaan volgen is nog niet bekendgemaakt. De eindverantwoordelijkheid ligt voorlopig bij Algemeen Directeur Ted van Dam.

Gerelateerde berichten
Gerelateerd

Winkelwagen0
Er zijn nog geen producten aanwezig