HomeNationaalONKDSB: Van der Molen kiest voor zekere zesde plaats

DSB: Van der Molen kiest voor zekere zesde plaats

Na de twee tijdtrainingen, die verreden werden op een droog straten-circuit in Eemshaven had Van der Molen een vierde tijd neergezet. Op dit smalle toch wel gevaarlijke circuit betekende dit een tweede startrij. De snelste trainingstijd van Robert was 1:31.4, een gemiddelde snelheid van 152 km per uur op deze stratenbaan. Je moet er maar niet te lang bij stilstaan.

De Suzuki R-1000 en zijn berijder Van der Molen hadden het zwaar te verduren aangezien er tweemaal een spoorlijn overgestoken diende te worden. Ook het kuipwerk, waar steenslag vrij spel op had, werd er niet mooier op.

De start van de Superstock klasse viel om 15.45 uur. Het zag er goed uit. Een stralende blauwe hemel en een prima startplek vanaf de tweede rij. De start was zoals altijd subliem te noemen. Robert zat al snel bij de eerste drie maar een rode vlag situatie resulteerde in een herstart. ZoÕn herstart levert toch wat concentratieverlies, daar kun je niet om heen.
Bij de tweede start ging alles goed. Het was gedurende de race vooral stuivertje wisselen. Het voorwiel brak zo nu en dan even weg en de machine schoot een keer uit de versnelling. Hierdoor ging Van der Molen op safe en kwam uiteindelijk als 6e over de finish.
De race werd gewonnen door Richard Fluttert, Bert Klompmakers werd tweede en AndrŽ Coers een knappe derde.

Robert heeft met zijn 6e plaats 10 punten verdient voor het kampioenschap en staat nog steeds op een vierde positie voor het Open Nederlands Kampioenschap.

De volgende race wordt verreden op het stratencircuit van Oss op de tweede pinksterdag (20 mei). Dan zijn er weer nieuwe kansen voor het Racing Team AutoRent Sloothaak.

Gerelateerde berichten
Gerelateerd

Winkelwagen0
Er zijn nog geen producten aanwezig