HomeNationaalONKDSB: Tennen Racing team: Paasraces

DSB: Tennen Racing team: Paasraces

Zaterdag 19 april ging de 1e training van de 125cc om 10.30 uur van start op een wederom koud, bewolkt en heel erg winderig TT Circuit van Assen. Toen ik de baan opging, ging de motor kapot vanwege een defecte bougie en moest ik met de motor terugrennen naar de pits om hem te repareren. Daarna kon ik nog maar drie rondes rijden, maar dat resulteerde toch nog in de eerste trainingstijd, waarna ik me kon gaan voorbereiden op de 2e training.

De tweede training begon om 14.30 uur. Het werd steeds donkerder en de wind was nog steeds heel hard. Maar gelukkig hielden we het droog. De training ging wat minder dan vanmorgen, maar toch kon ik een tweede trainingstijd neerzetten met 0,2 sec. verschil met de eerste man Raymond Schouten. Harold de Haan trainde derde en Adri den Bekker eindigde op de vierde plaats. Mark van Daalen had minder geluk, want die was in de eerste training gevallen in de Stekkenwal en liep daarbij een scheurtje op in zijn pols. Nu kan ik me in ieder geval gaan voorbereiden op de wedstrijd van maandag, die ongetwijfeld een spannende strijd zal geven tussen de eerste drie koprijders. Daarvoor ga ik met Everhard mee naar huis en gebruik ik de 1e paasdag om mijn conditie op peil te houden met een lekker stukje fietsen in de bossen.
Helaas is dat in de omgeving van ´s- Gravenzande wat moeilijker omdat je daar geen bosrijke omgeving hebt en je wel de duinen in kan, maar dan mag je alleen op de paden fietsen en daar is niet zoveel aan. Dus vanavond gaan we naar Wezep.

Wedstrijdverslag van 21 april 2003.

Tweede overwinning!

9.00 uur was ik al weer op het circuit met Jordy en Thomas van Leeuwen en kwam mijn moeder met Gabi om alles klaar te zetten voor de catering, want er zouden veel sponsors komen om naar de wedstrijd te kijken. Het was supermooi weer. Dus dat moest goedkomen.

Om 9.30 waren ook Everhard, Thierry, Ivo, Appie en Rianne aanwezig en kwamen ook Wilhelm met Edith en zoon Job en kon iedereen beginnen met de voorbereidingen voor de pitwalk en de race. De koffie met wat lekkers erbij stond al klaar. Het was nog wel rustig maar langzaam aan begonnen de bezoekers binnen te stromen en werd het een volle bak. Over belangstelling niet te klagen dus!!!!!!!!!!

Om 13.30 uur trok het team zich even terug voor een moment van concentratie en werd alles goed doorgenomen.
Om 13.50 ging ik richting park Fermee voor de verkenningsronde en warm-up ronde. De warming- up verviel deze dag i.v.m. het eerdere afgelasten van de 250cc door geluidsproblemen. Ook werden alle wedstrijden met 2 of 4 ronden ingekort zodat de 250cc wel van start mocht gaan. Waar niet alle coureurs blij mee waren, met dat inkorten van de wedstrijd dusÉ!

Ik startte vanaf de tweede plaats. De pole was ditmaal voor Raymond Schouten. ijn start was niet optimaal en ik kwam als 4e door, achter Harold de Haan, Adri den Bekker en Raymond Schouten. Jammer genoeg liep de motor niet zoals bij de eerste wedstrijd en kon ik niet goed in mijn ritme komen. Het werd een spannende race. Ondanks de niet optimale afstelling van de motor kon ik me toch naar voren vechten voor Adri den Bekker . Daarachter zat een klein gaatje en volgden Harold de Haan en Raymond Schouten.

Gelukkig kon ik de eerste plaats vasthouden en won ik de race op de voeten gevolgd door Adri den Bekker en op de derde plaats Raymond Schouten, die Harold nog even verschalkte voor de finish. Met deze overwinning ben ik heel erg blij en het was een supergave dag! Het team en de aanwezige sponsors deelden mee in de feestvreugde. Natuurlijk wil ik hierbij alle sponsors hartelijk bedanken voor hun steun en inzet. De volgende race vindt plaats op 10 en 11 mei in Hengelo (Gld)

Uitslag: 1. Jarno van der Marel, 2. Adri den Bekker, 3. Raymond Schouten, 4.Harold de Haan, 5. Ronald Beitler, 6. Joey Litjens, 7. Rob Verhoef, 8. Sam van Rens, 9. Gert- Jan Kok, 10. Stephan Fokkema Savelkous.

Eindstand: 1. Jarno van der Marel, 2. Raymond Schouten, 3. Adri den Bekker, 4. Harold de Haan, 5. Mark van Daalen. 6. Gert- Jan Kok, 7. Joey Litjens, 8. Rob Verhoef, 9. Sam van Rens, 10. Georg Froehlich.

Tot de volgende race!

Groetjes van Tennen Racing Team.

Gerelateerde berichten
Gerelateerd

Winkelwagen3
Luuk de Vries #24 Muts
Luuk de Vries #24 Muts (Verkocht door: de Vries motorsport)19.50
-
+
Zonta #84 2023 Cap
Zonta #84 2023 Cap (Verkocht door: Zonta#84)32.00
-
+
Luuk de Vries #24 Pet (kind)
Luuk de Vries #24 Pet (kind) (Verkocht door: de Vries motorsport)29.50
-
+
Subtotaal
81.00
Totaal
81.00