HomeMotoGPMoto2Acosta het snelst voor Aldeguer op vrijdag in Valencia, Van den Goorbergh...

Acosta het snelst voor Aldeguer op vrijdag in Valencia, Van den Goorbergh zeventiende

Pedro Acosta was vrijdagmiddag ook in de tweede training voor de Moto2 klasse op het Circuit Ricardo Tormo het snelst voor Fermín Aldeguer en Aron Canet. Zonta van den Goorbergh was de snelste Nederlander met de zeventiende plaats op de gecombineerde tijdlijst. 

Evenement: Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana
Circuit: Circuit Ricardo Tormo
Categorie: Moto2
Tijd: 14:10 – 14:50 uur
Sessie: Training 2
Omstandigheden: Zonnig, 22°C




Op een aanzienlijk warmer Circuit Ricardo Tormo vergeleken met de ochtend ging vrijdagmiddag de tweede training van start voor de Moto2 klasse. Het duurde dan ook niet lang voordat Fermín Aldeguer, de achttienjarige Spanjaard die de laatste drie Moto2 races heeft gewonnen, de snelste tijd van de dag op de klok zette.

Ai Ogura ging al gauw de mist in, de Japanner crashte in bocht 2 en verloor daarmee de nodige rijtijd.

Later in de sessie waren er ook nog valpartijen voor Manuel González (bocht 6) en Taiga Hada (bocht 2).

Uiteindelijk klokte wereldkampioen Pedro Acosta met een 1’33.768 de snelste rondetijd van de dag voor zijn landgenoten Fermín Aldeguer en Aron Canet. Fieten Olie Racing GP coureurs Barry Baltus en Zonta van den Goorbergh eindigden als zestiende en zeventiende respectievelijk waardoor ze net naast een rechtstreekse plaats in Q2 grepen. Zaterdagochtend is er nog een kans om dat te doen maar met de zeer lage temperaturen is dat wel behoorlijk risicovol. Bo Bendsneyder klokte de 23e tijd in deze tweede training.

Uitslag Training 2:

  1. Pedro Acosta – Kalex | 1’33.768
  2. Fermín Aldeguer – Boscoscuro | +0,132
  3. Aron Canet – Kalex | +0,183
  4. Jake Dixon – Kalex | +0,236
  5. Sam Lowes – Kalex | +0,248

15. Barry Baltus – Kalex | +0,790
16. Zonta van den Goorbergh – Kalex | +0,838
22. Bo Bendsneyder – Kalex | +1,139

Klik hier voor de volledige uitslag

Klik hier voor de volledige gecombineerde uitslag

Volgende sessie: Training 3
Tijd: Zaterdagochtend 09:25 uur




Handige links Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana:

Tijdschema en volledige uitslagen
Waar te volgen op TV
Fotoverslag







Op maandagochtend de wekelijkse Racesport.nl nieuwsbrief ontvangen? Uw e-mailadres invullen en op de ‘inschrijven’ button klikken is voldoende.



 



Volg Racesport.nl ook via de onderstaande social mediakanalen

Facebook | Instragram |  X | Threads | YouTube   



   Vrijwillige bijdrage   

Bent u een trouwe bezoeker van deze website, bent u tevreden met het door ons gebrachte gratis te lezen motorsportnieuws en wilt u het werk van het Racesport.nl redactieteam mede ondersteunen?

Dat kan d.m.v. een vrijwillige bijdrage via de betaallink vrijwillige bijdrage Racesport.nl  of door een bijdrage over te maken naar het volgende bankrekening nummer:

NL31 BUNQ 2035 9539 44 t.n.v. ES Event & Sports Promoter, onder vermelding van ‘vrijwillige bijdrage Racesport.nl’


 



 

Gerelateerde berichten
Gerelateerd

Winkelwagen0
Er zijn nog geen producten aanwezig