HomeNationaalONKDSB: Van Kleef derde in Hengelo, Veneman weer eerste

DSB: Van Kleef derde in Hengelo, Veneman weer eerste

Normaal gesproken zetten wij pers- en teamberichten onder een andere rubriek, maar de redactie is van mening om hier in zo nu en dan af te wijken. Hier het verslag van de Stichting Racing Team Michel Van Kleef die een zeer goede dag in de Achterhoek meemaakte.

Na een erg spannende race in het zonnige Hengelo heeft Michel van Kleef met een derde plaats zijn eerste podiumplaats behaald in het Nederlands Kampioenschap Supersport 600.

Met de start was de Slijk-Ewijkenaar niet al te best weg. De eerste ronde kwam hij als zevende door in een groep van vijf man. In de daarop volgende ronden ontstond een groots gevecht in deze groep om plaats drie tot en met acht. Tijdens dit gevecht moesten Erik van Loon en Harry van Beek de strijd staken door valpartijen. Ondertussen liep Barry Veneman steeds verder uit op de eerste plaats gevolgd door Sebastiaan Legrelle en Torleif Hartelman. De Belg Legrelle hield het halverwege de race echter voor gezien door te weinig brandstof, kort nadat Hartelman uitviel met een opgeblazen blok. Door het wegvallen van deze vier coureurs schoof Michel door naar de derde plaats met voor zich Ron van Steenbergen en vlak achter zich Rene Winkel. Ron van Steenbergen was inmiddels al te ver uitgelopen om nog bij halen. Rene deed er nog alles aan om het Michel moeilijk te maken, maar de Slijk-Ewijkenaar hield zijn hoofd koel en pakte zijn eerste podium! De volledige uitslag vindt u onder aan deze pagina.

Ron van Steenbergen, Barry Veneman en Michel op het podium in Hengelo.

Michel zelf was door het dollen heen: “Eindelijk weer het podium!!”. “Dit maakt de pech die we de vorige race hadden weer een beetje goed” aldus Michel. Ook de rest van het team was uitermate tevreden over de uitstekende prestatie van Michel. Door de derde plaats in Michel opgeklommen naar de zesde plaats in de tussenstand om het Nederlands Kampioenschap Supersport 600. De volledige tussenstand vindt u onder aan deze pagina.

De volgende race zal 25 mei plaatsvinden op het TT-Circuit van Assen. Tijdens deze race-dag zal ook het WK-endurance worden verreden. Momenteel is Stichting Racing Team Michel Van Kleef zich nog aan het beraden om ook hier aan deel te nemen.

Uitslag NK Supersport 600, Hengelo 11-05-2003
(20 van de 42 rijders getoond).

Nr. Naam Rij Nr. Motor Punten
1 Barry Veneman, NL 1  Honda  25
2 Ron van Steenbergen, NL  9 Honda   20
3 Michel van Kleef    7 Honda 16
4 Rene Winkel, NL 6 Honda  13
5
Tom Vanlandschoot, B
62  Yamaha 11
6 Jeroen Turkstra, NL 13 Honda 10
7 Marco Ophey, NL 91 Yamaha  9
8 Marc Fisette, B 87 Yamaha 8
9 Allard Kerkhoven, NL 10 Yamaha 7
10 Ivan Batens, B 66 Yamaha 6
11 Johan Bastiaanse, NL        22 Kawasaki 5
12 Arno Veijer, NL 50 Honda 4
13 Stuart Voskamp, NL 69  Yamaha 3
14 Matthijs van der Wall, NL 73 Yamaha 2
15 Job van Velzen, NL 55 Yamaha 1
16 Mark Reiman, NL 53 Kawasaki
17 Gert Linthorst, NL 20 Kawasaki
18 Ruud van Stralen, NL 19 Yamaha
19 Rene Schokker, NL 123 Kawasaki
20 Joan Veijer, NL 51 Honda
 Tussenstand NK Supersport 600
(20 rijders getoond).
Nr. Naam Motor Punten
1 Barry Veneman, NL Honda  75
2 Torleif Hartelman, NL   Yamaha   36
3
Ron van Steenbergen, NL
Honda  33
4 Harry van Beek, NL   Yamaha 29
5
Rene Winkel, NL
Honda  23
6 Michel van Kleef, NL Honda 22
7 Martin Bauer, A Kawasaki   20
8 Marco Ophey, NL  Yamaha 19
9 Allard Kerkhoven, NL Yamaha 17
10 Tom Vanlandschoot, B Yamaha 15
11 Arno Veijer, NL Honda 13
12 Ghisberth van Ginhoven, NL  Ducati 11
13 Eric van Loon , NL  Kawasaki 11
14 Arno Visscher, NL  Kawasaki 11
15 Jeroen Turkstra Honda 10
16 Sebastiaan Legrelle, B Yamaha
9
17 Marc Fisette, B Yamaha 8
18 Mikael Nilsson, S   Yamaha 8
19 Stefan Folkesson, NL Yamaha 7
20 Ivan Batens, B Yamaha 6

JI

Gerelateerde berichten
Gerelateerd

Winkelwagen0
Er zijn nog geen producten aanwezig