TRG Motorsport boekt goede resultaten op de racedag tijdens de Speed Challenge
Met veel betere weersomstandigheden dan tijdens de kwalificaties begint de dag met een goede warm-up, zeker voor Twan die een zesde tijd neerzet en het gevoel weer helemaal terug heeft. Voor zowel Twan als Randy geldt dat zij twee races rijden vandaag.
Randy gevers
Tijdens de eerste Supersportrace komt Twan al snel als zesde door (van een 13e startplek!), zakt wat terug door bandenproblemen en wordt als negende afgevlagd.
Randy scoort een P6 in de eerste race van de Dutch Superbike met de RSV4 met een zelfde snelste ronde als gisteren in de kwalificatie. Toch heeft hij het gevoel dat er meer in zit en hoopt in race twee die middag nog een beter resultaat neer te zetten. Ook zijn achterband is niet top en hoopt op een beter exemplaar voor de tweede manche.
In race twee voor de Supersport is Twan opnieuw goed weg maar raakt in de clinch met een aantal rijders wat hem een aantal plaatsen kost. In de laatste ronde nog een zeer fraaie move van Twan in de GT bocht (laatste voor de finish) en passeert op zijn R6 nog net een rijder en pakt een tiende plaats in de race.
Paniek breekt uit als kort voor race twee van de Superbikes blijkt dat er een gat in een uitlaatverbindingsstuk zit van de motor van Randy. Dat verklaart ook meteen waarom de achterveer zo heet werd (en de olie dun). Paniek is echter een groot woord want met de professionals van TRG Motorsport wordt dit euvel in recordtijd met onderdelen van de reservemotor opgelost. Net op tijd is de Aprilia weer klaar. Ook dat hoort bij racen!