Gerucht: Marlboro Yamaha met Rossi?
Het nieuwste gerucht in de stoelendans voor de MotoGP zitjes is dat Marlboro weer terug zal keren als sponsor bij Yamaha in ruil voor een fabrieks Yamaha M1 voor Valentino Rossi.
Of het gewoon uit de lucht gegrepen is of dat het een ‘waar rook is, is vuur’ verhaal is zal pas in Brno duidelijk worden want daar zal Valentino Rossi zijn toekomstplannen bekend maken maar de nieuwste geruchten die nu in de Spaanse media rond gaan, zijn dat de Italiaan met steun van Marlboro terug zal keren naar Yamaha als teamgenoot van Jorge Lorenzo.
Rossi liet recentelijk weten met Filippo Preziosi, de technisch directeur van Ducati Corse, en met de baas van Audi gepraat te hebben waarbij de Italiaan liet doorschemeren dat Audi het project graag samen met Rossi wil doorzetten.
De Ducati rijder heeft in Mugello echter ook een gesprek gehad met Maurizio Arrivabene, de man die over de sponsoring van Marlboro gaat. Tegenover Arrivabene zou Rossi zijn twijfels hebben geuit over de kansen dat Ducati een competitieve machine voor hem kan bouwen, dat er verder geen communicatie is tussen hem en de directeuren van het merk en dat hij een officiële Yamaha wil.
Diezelfde Arrivabene heeft volgens de Spaanse media een dag later met Dorna directeur Carmelo Ezpeleta aan tafel gezeten en naar verluid werd er gezocht naar een oplossing om de negenvoudig wereldkampioen een winnende motor te geven. Arrivabene zou hierbij hebben voorgesteld om weer terug te keren als sponsor van Yamaha en dat Rossi en Jorge Lorenzo dan de coureurs zouden moeten zijn.